Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

P-Kitap, edebiyat dünyasında kalıcı eserler bırakmayı, yıllarca okunacak, anılacak, adından söz edilecek yapıtlarla edebiyat severlere hizmet etmeyi amaç edinmiştir... 

Biz; kalıplaşmış, yozlaşmış, tekdüze düşünce ve akımlardan uzak, insanlık yararına, insanlığın ufkunu genişletecek, düş dünyasını geliştirecek kitaplarla var olmayı amaçlıyoruz. Roman, Hikâye, Şiir, Deneme, Masal, Çizgi-Roman, Araştırma-İnceleme, Biyografiler P-Kitap'ın nitelikli eserler üretmeyi hedeflediği alanlardır.

Yaygın dağıtım ağımız, yüksek baskı kalitesine sahip matbaamız, konusunda uzman grafiker, art direktör, redaktör kadrolarımızın yanında uzmanlık gerektiren alanlardaki ürünleriniz için (Felsefe, Sosyoloji, Hukuk, Siyaset, Edebiyat, Sanat, Müzik), konularında uzman, anlaşmalı editörlerimiz, birlikte çalışmaktan keyif duyan kadromuzla sizin için buradayız. 

Bizler yeteneklerinin farkında olan ve bu yüzden iyi işlere imza atan geniş bir aileyiz... Yıllardır birlikte çalışıyor ve bu tecrübemizi sizinle paylaşmak için sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Bize ulaşmak için editor@pkitap.com mail adresimizi kullanabilirsiniz.